Про компанію ESKO

Рухаємося до успіху разом

Про компанію ESKO

Рухаємося до успіху разом
Мережа АЗС ESKO — це мережа автозаправних станцій, розташованих у Київській, Житомирській і Черкаській областях, яка динамічно розвивається.
На своїх АЗС ми пропонуємо клієнтам високоякісне пальне за демократичними цінами з якісним сервісом. Обрана бізнес-модель і значний досвід менеджменту на ринку нафтопродуктів дають компанії змогу формувати в Україні кращі ціни на імпортне пальне.
Ми постачаємо пальне з НПЗ Литви, Румунії та інших країн Європи.
Наші АЗС – це не тільки про пальне і автомобілі, це також про людей і їхній комфорт. Заїжджайте – і ви матимете змогу придбати необхідний товар у магазинах, з’їсти смачні страви чи випити запашної кави.
І найголовніше – на досягнутому ми не зупиняємося, мережа АЗС постійно розширюється, ми будуємо нові станції, обладнуючи їх за найсучаснішими вимогами. Будемо раді бачити Вас на наших АЗС.


НАША КОМАНДА — НАЙВАЖЛИВІШИЙ РЕСУРС КОМПАНІЇ


Саме наші співробітники рухають компанію вперед, даючи їй імпульс до розвитку. У той же час компанія відповідає їм взаємністю. Ми цінуємо нашу команду, поважаємо її і пишаємося нею!

НАШІ ЦІННОСТІ
 • Професіоналізм
  Кожен член нашої команди — висококласний фахівець. Основний вектор діяльності — постійний розвиток, ми вчимося у своїх колег і партнерів, завжди допомагаємо один одному. Ми користуємося повагою у своїх конкурентів, а клієнти довіряють нам.

 • Репутація
  Ми виконуємо обіцяне і дотримуємо слова, тому клієнти і партнери нам довіряють. Кожен учасник команди усвідомлює, що несе відповідальність за репутацію компанії.

 • Сервіс
  Наша мета — зручність і комфорт для кожного клієнта. Ми працюємо так, щоб кожен відвідувач наших АЗС отримав найякісніше обслуговування, а при згадці про нашу компанію виникали тільки позитивні емоції.

 • Партнерство
  Ми йдемо до успіху не поруч, а разом із нашими бізнес-партнерами. Ставимо нову мету й зміцнюємо цінність співпраці з ними.

ESKO CLUB
ЗАПОВНЮЙ АНКЕТУ
Приєднуйтесь до
ОТРИМУЙ КАРТКУ
ЗБЕРІГАЙ У ТЕЛЕФОНІ
ЗАПРАВЛЯЙ МАШИНУ
Залиште Ваш номер телефону і ми зателефонуємо
Ви можете самостійно зателефонувати за номером:
+38 (096) 950-86-81
«Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності»
Цей веб-сайт використовує файли cookie. Файли cookie запам'ятовують ваші дії і переваги для кращого онлайн-досвіду.