НОВИНИ

Нашу АЗС у Липовому Скитку обладнано сонячним панелями

Ми почали укомплектовувати свої станції сонячними панелями. Першою було обладнано автозаправну станцію в селі Липовому Скитку.

«Ідея обладнати сонячними панелями станцію в Липовому Скитку – це пілотний проєкт, який ми реалізували разом з компанією Global Solar, щоб побачити, як функціонує така система і наскільки це економічно вигідно. Порахувавши все, переконалися у перспективності розвитку цього напряму і з часом будемо обладнувати сонячними батареями всі наші АЗС», – каже власник ESKO Вадим Балінський.

Основна мета встановлення таких дахових СЕС – часткова компенсація власного споживання електроенергії, тарифи на яку для юридичних осіб постійно зростають. Сонячна ж електростанція генерує власну електрику вдень і дозоляє зменшити ці видатки.

Додатково станцію може бути дообладнано акумуляторами, що дасть змогу накопичувати електрику від сонячної станції й використовувати її не лише вдень, а й увечері. Окупність станції становить орієнтовно 4 роки.

«Наразі плануємо обладнати сонячними електропанелями ті наші АЗС, які будемо реконструювати. З нещодавно відкритих, але не обладнаних СЕС, уже цього року хочемо встановити їх на своїй станції у Митниці, яку ми ввели в експлуатацію 2022 року. Окрім того, зараз починаємо будівництво нової станції, яке буде завершено до кінця літа. Її відразу буде обладнано сонячними панелями. Що ж до діючих АЗС, то їх із часом теж буде обладнано СЕС, – підсумував Вадим Балінський.

Для нас також важливо, що встановлення сонячних станцій дає змогу піклуватися про навколишнє середовище, оскільки наша компанія з відповідальністю ставиться до навколишнього середовища.
Новини