НОВИНИ

ESKO вчергове заправила волонтерів

Наша компанія знову підставила плече волонтерам – ми заправили команду волонтерки Олени Негур, яка їздила на схід України з черговою гуманітарною місією.

«Я безмежно дякую всім, хто разом з нами, за все, що ви робите, – написала Олена Негур на своїй сторінці в Instagram. – Команді ESKO – без вас ми б не рушили з місця – дякуємо уклінно за пальне».

Цього разу волонтери відвідали село Бригадирівку Ізюмського району Харківської області – завезли все необхідне для цивільних: речі, техніку, засоби гігієни, продукти харчування. Діти отримали канцелярію й солодкі набори.

Потім були Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка Донецької області: Негур зі своєю командою відвезли військовим газові балони, ліки, засоби гігієни й багато інших речей, які доставляють на фронт тільки волонтери.

«Ми постійно допомагаємо пальним як військовим, так і волонтерам, які возять гуманітарну допомогу у постраждалі регіони чи доставляють необхідне нашим захисникам на фронт. Цього разу до нас звернулася по допомогу команда волонтерки Олени Негур, і ми їх заправили, й будемо це робити, допоки буде потрібно», – кажуть в ESKO, додаючи, що компанія допомагає цій волонтерській команді не вперше – у листопаді минулого року ESKO вже заправляла команду Олени Негур для здійснення гуманітарної місії на фронт
Новини