НОВИНИ

Географія міжнародної доставки водійських прав розширилася ще на 5 країн

Днями послуга міжнародної доставки посвідчення водія стала доступною також у Швеції, Грузії, Португалії, Греції й Норвегії. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко на своєму телеграм-каналі.

«Майже п’ять місяців тому ми запустили цей сервіс, щоб українці за кордоном мали можливість швидко й зручно обміняти водійські документи. Без бюрократії і черг», – написав Клименко.

Він також нагадав, що оформити заявку можна через «Кабінет водія». «На сьогодні наші громадяни обміняли понад 5 тисяч водійських документів за допомогою послуги міжнародної доставки. Постійно працюємо над вдосконаленням сервісних послуг МВС. Дбаємо про якість», – зазначив Клименко.

Громадяни України отримали змогу замовити онлайн-обмін посвідчення водія з доставкою за межі країни у жовтні минулого року. Спочатку сервіс став доступним для тих, хто живе у Польщі, та з часом географія послуги розширилася.

Термін міжнародної доставки становить близько 15 днів. Орієнтовна вартість посвідчення водія – 311 грн за бланк і адмінпослугу. Логістичні витрати поштовим перевізником за кордон становлять 960 грн.
Новини