НОВИНИ

Нова АЗС ESKO успішно працює у Липовому Скитку

Нова АЗС ESKO успішно працює у Липовому Скитку

Наша мережа у січні поповнилася ще однією автозаправною станцією, яка вже не просто відкрилася, а й успішно працює.

Розташовано її неподалік від Одеської траси, у селі з мальовничою назвою Липовий Скиток (Калинівська громада) Фастівського району Київської області, на вулиці Польовій, 5-а.

На новій станції можна заправитись усіма видами пального, яке компанія власними паливовозами імпортує з Румунії, ціни на колонках приємно вражають.

Станцію обладнано двома сучасними колонками, великим генератором, а також сонячними панелями, що дає змогу забезпечувати себе електроенергією.

«Водії вже оцінили «родзинку» АЗС у Липовому Скитку – на цій станції автогаз також виведено на колонки, що справді дуже зручно», – каже керівник компанії Вадим Балінський.

У найближчих планах, зазначає він, обладнати АЗС спеціальними блоками для відпуску AdBlue, а поки його можна придбати у пристанційному магазині.

«І найголовніше, – продовжує Вадим, – наразі дуже важливою є соціальна складова таких проєктів, адже будь-який новий об’єкт паливного ринку, який починає працювати в українських містах і селах, – це нові робочі місця для людей, комфортні умови роботи, конкурентні зарплати, а також сплата податків, які спрямовуються на забезпечення армії, що сьогодні украй важливо.

Так, у Липовому Скитку ми змогли працевлаштувати 10 чоловік і продовжуємо створювати робочі місця в інших населених пунктах нашої країни, адже я твердо переконаний, що бізнес, особливо у цей складний для країни час, повинен бути соціально-відповідальним».
Новини