Нова АЗС ESKO успішно працює у Липовому Скитку
Наша мережа у січні поповнилася ще однією автозаправною станцією, яка вже не просто відкрилася, а й успішно працює.
Розташовано її неподалік від Одеської траси, у селі з мальовничою назвою Липовий Скиток (Калинівська громада) Фастівського району Київської області, на вулиці Польовій, 5-а.
На новій станції можна заправитись усіма видами пального, яке компанія власними паливовозами імпортує з Румунії, ціни на колонках приємно вражають.
Станцію обладнано двома сучасними колонками, великим генератором, а також сонячними панелями, що дає змогу забезпечувати себе електроенергією.
«Водії вже оцінили «родзинку» АЗС у Липовому Скитку – на цій станції автогаз також виведено на колонки, що справді дуже зручно», – каже керівник компанії Вадим Балінський.
У найближчих планах, зазначає він, обладнати АЗС спеціальними блоками для відпуску AdBlue, а поки його можна придбати у пристанційному магазині.
«І найголовніше, – продовжує Вадим, – наразі дуже важливою є соціальна складова таких проєктів, адже будь-який новий об’єкт паливного ринку, який починає працювати в українських містах і селах, – це нові робочі місця для людей, комфортні умови роботи, конкурентні зарплати, а також сплата податків, які спрямовуються на забезпечення армії, що сьогодні украй важливо.
Так, у Липовому Скитку ми змогли працевлаштувати 10 чоловік і продовжуємо створювати робочі місця в інших населених пунктах нашої країни, адже я твердо переконаний, що бізнес, особливо у цей складний для країни час, повинен бути соціально-відповідальним».
Наша мережа у січні поповнилася ще однією автозаправною станцією, яка вже не просто відкрилася, а й успішно працює.
Розташовано її неподалік від Одеської траси, у селі з мальовничою назвою Липовий Скиток (Калинівська громада) Фастівського району Київської області, на вулиці Польовій, 5-а.
На новій станції можна заправитись усіма видами пального, яке компанія власними паливовозами імпортує з Румунії, ціни на колонках приємно вражають.
Станцію обладнано двома сучасними колонками, великим генератором, а також сонячними панелями, що дає змогу забезпечувати себе електроенергією.
«Водії вже оцінили «родзинку» АЗС у Липовому Скитку – на цій станції автогаз також виведено на колонки, що справді дуже зручно», – каже керівник компанії Вадим Балінський.
У найближчих планах, зазначає він, обладнати АЗС спеціальними блоками для відпуску AdBlue, а поки його можна придбати у пристанційному магазині.
«І найголовніше, – продовжує Вадим, – наразі дуже важливою є соціальна складова таких проєктів, адже будь-який новий об’єкт паливного ринку, який починає працювати в українських містах і селах, – це нові робочі місця для людей, комфортні умови роботи, конкурентні зарплати, а також сплата податків, які спрямовуються на забезпечення армії, що сьогодні украй важливо.
Так, у Липовому Скитку ми змогли працевлаштувати 10 чоловік і продовжуємо створювати робочі місця в інших населених пунктах нашої країни, адже я твердо переконаний, що бізнес, особливо у цей складний для країни час, повинен бути соціально-відповідальним».
![](https://static.tildacdn.com/tild3939-6332-4965-a132-316632303564/0-02-05-8a75627db4f6.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3932-3131-4766-b731-356631396438/0-02-05-2e957beada3d.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6239-3632-4631-a330-326665653365/0-02-05-d7286ecfb7fe.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3039-3330-4533-b837-383031396564/0-02-05-41b51a0592be.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6638-3061-4566-b963-306466353333/0-02-05-be3c25be89fb.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3262-3138-4238-b231-663832633634/0-02-05-b60767d7e63d.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3339-3661-4339-b039-653835373663/0-02-05-12234f892e73.jpg)