НОВИНИ

ESKO виступила паливним партнером фестивалю «Війна в об’єктиві»

Цими вихідними – із 7 по 9 червня 2024 року – у столичному «Українському домі» відбувся незвичайний фестиваль «Війна в об’єктиві», присвячений документальному кіно й журналістським матеріалам про національний спротив українців.

Організатор фестивалю – служба зв’язків з громадськістю Командування Сил територіальної оборони ЗСУ («ТРО Медіа») – давній партнер мережі АЗК ESKO, тож ми залюбки долучилися до пулу партнерів фестивалю, забезпечуючи «ТРО Медіа» пальним.

Таким чином ми теж внесли свою частку у процес увіковічення воєнної документалістики, чим дуже пишаємось.

«Ми завжди раді допомагати тим, хто чесно й – головне – вчасно висвітлює війну, боротьбу українського народу із російською навалою й роль кожного у цей непростий для України час, – каже власник ESKO Вадим Балінський. – Бо війна сьогодні – це не тільки «прильоти» і події на фронті, це ще й величезна робота з документування військових злочинів росіян, що обов’язково потрібно робити, щоб прийдешні покоління знали свою історію».

Учасники й гості фестивалю стали свідками прем’єрних показів документальних фільмів, створених командою «ТРО Медіа», які передають реальні події й переживання з передової («Щити Києва» та «Журналіст у формі»); мали змогу побачити фотоекспозицію «Довжиною у війну», документальну стрічку про митців на війні із циклу «Культура vs війна» (продюсер Андрій Різоль, асоціація «Дивись українське»), а також легендарну художню стрічку «Кіборги. Герої не вмирають» Ахтема Сеітаблаєва.

Під час фестивалю також відбулася церемонія нагородження авторів за найкращі журналістські матеріали у межах конкурсу «Війна в об'єктиві».
Новини