НОВИНИ

Сонячні панелі скоро отримає АЗС ESKO у Митниці

Сонячні панелі скоро отримає АЗС ESKO у Митниці

Як і обіцяли, починаємо укомплектовувати свої станції сонячними панелями. Вже цієї весни обладнаємо ними АЗС у селі Митниці Обухівського району (Васильківська громада) Київської області.

«Пілотний проєкт з обладнання АЗС сонячною електростанцією, який ми реалізували разом з нашими партнерами – компанією Global Solar, дав чудовий результат. По-перше, ми отримали змогу частково забезпечити потреби станції у Липовому Скитку в електроенергії, і ця частка досить суттєва. По-друге, це дає нам змогу відповідально ставитися до навколишнього середовища.

Тож ми вирішили поширити цей проєкт і на інші наші автозаправні станції й починаємо з Митниці, де розташовано найбільшу АЗС ESKO, яку було введено в експлуатацію 2022 року», – каже власник мережі ESKO Вадим Балінський.

Наша АЗС у Митниці – це сучасна станція на 10 мультиколонок, до двох із яких під’єднано автогаз. На решті 8-ми можна заправитися 92-м (євро і преміум) і 95-м (євро і преміум) бензинами, а також дизельним пальним (як євро, так і дизель +). Також на цій АЗС водії можуть придбати AdBlue.

На станції також розташовано великий сучасний магазин, де клієнти можуть придбати не тільки автотовари, а й усе необхідне, а в кав’ярні – випити запашної кави чи чаю зі смаколиками, з’їсти смачний хотдог.

З часом, додає Вадим Балінський, сонячними батареями буде обладнано усі АЗС ESKO, які раніше було реконструйовано.
Новини