НОВИНИ

Автозаправна станція у Митниці отримала свою СЕС

Ми продовжуємо виконувати свої обіцянки – і тепер наша автозаправна станція, розташована у Митниці (Васильківська громада Обухівського району) на Київщині, тепер має власну сонячну електростанцію. Це дасть їй змогу отримати певну незалежність у плані забезпечення електроенергією, що, враховуючи нинішню ситуацію, вкрай важливо.

«Ми почали оснащувати свої автозаправні станції сонячними панелями зі станції у Липовому Скитку. Цей пілотний проєкт, який ми реалізували спільно з партнерами – компанією Global Solar, дав дуже гарний результат: частка електроенергії, яку ми отримали за рахунок облаштованої там СЕС, виявилася досить вагомою, – каже власник мережі ESKO Вадим Балінський. – Тому проєкт із обладнання наших автозаправних станцій, які було реконструйовано раніше, сонячними панелями триватиме.

Це – важливий напрям діяльності компанії, тим більше зараз, коли ворог знищує критичну інфраструктуру, намагаючись загнати країну у морок. Ми робитимемо все від нас залежне, щоб упоратися з цим викликом».

Нагадаємо, АЗС у Митниці – це сучасна станція на 10 мультиколонок, до двох із яких під’єднано автогаз. На решті 8-ми можна заправитися 95-м (євро і преміум) бензином, а також дизельним пальним (як євро, так і дизель +).

Також на цій АЗС водії можуть придбати AdBlue.

Станція має великий сучасний магазин, де можна купити не тільки автотовари, але й перекусити чи випити улюблений напій.
Новини